PC için Rec TV – Windows / Mac’te Rec TV Apk’yi indirin

Bu sayfada REC TV’yi indirip Windows PC’ye yükleyebilirsiniz. REC TV, REC TV tarafından geliştirilen ücretsiz Eğlence uygulamasıdır. REC TV’nin en son sürümü 7.3, 2021-03-24’de yayınlandı (updated on 2021-03-26). İndirme sayısının 1000’den fazla olduğu tahmin ediliyor. REC TV’nin genel derecesi 4,2’dir. Genel olarak Android Store’daki en iyi uygulamaların çoğu 4+ puanına sahiptir. Bu uygulama 70 kullanıcı tarafından değerlendirildi, 12 kullanıcı bunu 5*, 51 kullanıcı onu 1* olarak değerlendirdi.

Windows’ta REC TV nasıl kurulur?

Windows 7/8/10/11 Pc & Laptop’da REC TV‘yi nasıl kuracağınız hakkında talimatlar.

Bu makalede, size BlueStacks, LDPlayer, Nox, KOPlayer gibi Android App Player kullanarak Windows PC’de REC TV nasıl kurulacağını göstereceğim.

Başlamadan önce, APK/XAPK yüklücü dosyasını indirmelisiniz, bu sayfanın üst kısmında indirme düğmesini bulabilirsiniz. Onu kolayca bulunabilir bir yere kaydet.

Aşağıda adım adım ayrıntılı bir rehber bulacaksınız, ama size nasıl çalıştığı hakkında hızlı bir genel bakış vermek istiyorum. İhtiyacınız olan tek şey Windows PC’nizde bir Android aygıtını taklit edecek bir emülatör ve sonra uygulamaları kurabilir ve kullanabilirsiniz – Android’de oynadığınızı görebilirsiniz, ancak bu bir akıllı telefon veya tablet üzerinde çalışmıyor, bir PC’de çalışıyor.

BlueStacks kullanarak REC TV kurmak için adım adım rehber

  1. BlueStacks’ı aşağıdaki adreste indirin ve kurun: https://www.bluestacks.com. Kurulum prosedürü oldukça basittir. Başarılı bir kurulum sonrasında, Bluestacks emülatörü açın. Bluestacks uygulamasını başlangıçta yüklemek biraz zaman alabilir. Açıldıktan sonra, Bluestacks’ın Ana Ekranını görebilirsiniz.
  2. APK/XAPK dosyasını aç: BlueStacks’ı başlatmak ve uygulamayı yüklemek için APK/XAPK dosyasına çift tıklayın. APK/XAPK dosyanız BlueStacks’i otomatik olarak açmazsa, üzerine sağ tıklayın ve Open with… BlueStacks’a gidin. Ayrıca APK/XAPK dosyasını BlueStacks ana ekranına sürükleyebilirsiniz.
  3. Bir kez kurulduğunda, kullanmaya başlamak için ana ekranda “REC TV” simgesini tıklayın, bir büyü gibi çalışacak 😀

NoxPlayer kullanılarak Windows PC’de REC TV’yi nasıl yüklenir

  1. NoxPlayer’ı aşağıda indirin ve kurun: https://www.bignox.com. Kurulum yapmak kolaydır.
  2. APK/XAPK dosyasını NoxPlayer arayüzüne sürükle ve yüklemek için bırak.
  3. Kurulum süreci hızlı bir şekilde gerçekleşecek. Başarılı bir kurulum sonrasında, NoxPlayer’ın ana ekranında “REC TV” bulabilirsiniz, açmak için tıklayın.

Yorum yapın