Disclaimer

[https://rectv.net.tr] bu web sitesinde yer alan herhangi bir hizmetten yer alan, yayılan veya bağlantılı, indirilen veya erişilen herhangi bir bilgi, içerik veya reklamın doğruluğunu ya da güvenilirliğini temsil etmez ya da desteklemez, ya da herhangi bir ürün, bilgi veya herhangi bir diğer malzemenin kalitesini gösterir, satın alır ya da reklam ya da diğer herhangi bir bilginin veya burada yer alan hizmetlerle bağlantılı olarak elde edersiniz.

Herhangi bir malzemeye güvenmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. [https://rectv.net.tr, hizmetin veya materyallerin herhangi bir bölümündeki hataları veya eksiklikleri iyileştirme ya da düzeltme hakkını kendi isteği ve herhangi bir yükümlülük olmaksızın saklı tutar.

Hizmetler ve malzemeler [https://rectv.net.tr] tarafından sağlanmaktadır..me] GÜVENLİK VE BİLGİ İÇİN HAKKINDA BİR ÖNEMLİ YÖNETMELİKLİĞİNE GÖRE YAPILABİLGİSİ VE GEREKLEŞTİRİLEBİLGİLENDİRİLMİŞTİR, HANGİ SİSTEMLE VE HAKIKTE BİRLİĞE BİLE YATIRILABILGİLİKLİLİĞİNDE BİR SÖZLEŞMELİK VE GARANTİLERİ BÜLENMEZ [https://Rec TV.com].me]

Hizmet, Malzemeler ve Ürünlerle ilgili olarak herhangi bir doğrudan, dolaylı, rastgele, cezai veya sonucunda meydana gelen herhangi bir hasar için sorumlu olabilirsiniz.

İndirilen Dosyalar
Herhangi bir indirilebilir dosya, uygulamalar, Windows ve Android yazılımları dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kullanıcı kendi riski altında sağlanır. Sahip, hasarlı veya hasar görmüş bir dosyadan kaynaklanan herhangi bir kayıp, yaralanma ya da hasar için sorumlu olmayacaktır. [https://rectv.net.tr] başkalarının haklarını (intellektual mülkiyet hakları da dahil) saygı duyuyor ve kullanıcılarımıza da aynı şeyi yapmalarını rica ediyoruz. [https://rectv.net.tr] uygun koşullarda ve kendi yetkisine bağlı olarak, başkalarının bu haklarını ihlal eden veya başka bir şekilde ihlal ettiği kullanıcıların hesaplarını sona erdirebilir.

Bu gizlilik bildirimiyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bu web sitesinin uygulamaları ya da bu web sitesi ile olan ilişkileriniz hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.