European Union – Privacy Shield Policy

Gizlilik Kalkanı Çerçevesi, ABD Ticaret Bakanlığı tarafından tasarlandı. UU., Avrupa Komisyonu ve İsviçre hükümeti, taşıma sırasında veri koruma gereksinimlerini karşılamak için şirketlere bir mekanizma sağlar. Avrupa Birliği. ve İsviçre’nin Amerika Birleşik Devletleri’nde transatlantik ticareti destekleyen kişisel verileri.

Rec TV, AB Gizlilik Kalkanı’na katılıyor. Katılımcı kuruluşların listesi www.privacyshield.gov/list adresinde bulunabilir.

Rec TV, AB’de toplanan tüm kişisel veriler için aşağıdaki gizlilik politikasına uymaktadır:

Avrupa Birliği Gizlilik Kalkanı Politikası

Not: Rec TV, Privacy Shield’e katılımınız, kişisel bilgilerin toplanması, kullanımı ve kullanımı, gizlilik uygulamaları ve üçüncü taraf gizlilik kararları da dahil olmak üzere çevrimiçi gizlilik bildirimleri yayınlar. Verilerin toplanması ve kullanımı.

Seçenek: Rec TV müşteri verilerini dış sağlayıcıya aktarmaz. Rec TV uygulaması ile, müşteri paylaşılacak verileri seçebilir ve kullanıcılar verileri paylaşmak istediklerini belirleyebilirler.

  • Rec TV, gizlilik kalkanı uyumuyla ilgili sorular veya şikayetler için web sitesinde iletişim bilgileri sağlar.
  • Rec TV’nin iletişim web sitesinin adı rectv-net. tr/contack-us.
  • Rec TV, Privacy Shield anlaşmazlıklarını çözmek için Avrupa Birliği İhtilaf Çözüm Kurumuna (DPA) katılıyor.
  • Rec TV, Federal Ticaret Komisyonu’nun veya onun yasal bireylerinin Gizlilik Kalkanı ilkelerine uyum sağlamak için soruşturma ve uyum yetkilerine tabi tutulmaktadır.
  • Rec TV, bir kişinin Gizlilik Kalkanı kapsamında bağlayıcı bir tahkim talebinde bulunabileceğini kabul etmektedir.

Körlerin bulaşması sorumluluğu: Rec TV uygulamasını kullanarak, müşteri, verilerinin ne zaman ve nasıl dış servis sağlayıcılarına iletildiğini belirleyebilir. Rec TV, müşterinin izni olmadan kişisel bilgileri üçüncü şahıslara açıklamaz ve kişisel verilerin yetkisiz olarak açıklanmasından sorumlu tutulur.

<güçlü>Güvenlik:Rec TV, müşteriler tarafından sağlanan verileri kayıp, yanlış kullanım ve yetkisiz erişimden korumak için tüm makul ve makul tedbirleri alır.

<güçlü>Verilerin bütünlüğü ve amaçları:Rec TV, verilerin toplandığı amaçlar için işlemleri kısıtlamak ve kişisel verilerin amaçlanan, doğru, tam ve güncel kullanımlarının bir parçası olarak güvenilirliğini sağlamak için tüm makul önlemleri alır.

<güçlü>Erişim:Rec TV uygulamasını kullanarak, müşteriler kullanıcılarının kişisel bilgilerine erişim isteyebilir ve yanlış verileri düzeltebilir, değiştirebilir veya silebilirler.

Kaynak, Uygulama ve Sorumluluk: Rec TV yetkili araçlar aracılığıyla kişisel bilgilerin makul bir koruması sağlar.